środa, 23 sierpnia 2017

Ja jestem Król Twój

✖️ Od zawsze uważałam, że ludzie się zmieniają. W sumie tak na prawdę jest. Każdy człowiek zmienia się każdego dnia. Jego poglądy, wygląd, zachowanie - wszystko ulega zmianą. Męczą mnie osoby, które w kółko mówię "Ja się nie zmienię. Nie ja", serio, really? A za 20 lat się nie zmienisz? Wszystko zostanie takie samo i będziesz w tym samym miejscu? 
W moim życiu na przykład ciągle jest pełno zmian. Zmienia mi się bez przerwy wygląd, moje cechy charakteru jedne obumierają, a inne zaczynają górować, moja empatia się rozwija, mój głód przygód co chwile zostaje przeze mnie edytowany, miejsca gdzie jestem każdego dnia, są inne. Wszystko po prostu rusza do przodu. Czasami, są to pozytywne zmiany, czasem negatywne, ale zawsze coś się dzieje. Tak samo na tym blogu się zmienia. Jednego dnia potrafię tak smutne teksty pisać, że aż szkoda mi to przeczytać, a innego dnia jestem zadowolona Bóg wie z czego. Moja wiara, poglądy... również się zmieniają. Nie mogę nazwać tego "dorastaniem", ponieważ zmieniam się każdego dnia od kiedy się urodziłam. Również nie mogę powiedzieć, że szukam siebie, ponieważ tak nie jest. Każdego dnia jestem sobą, po prostu odkrywam nowe, ciekawsze i najczęściej lepsze dla mnie możliwości. 

A jak jest z Tobą? Uroiłeś sobie w głowie, że się nie zmieniasz, czy jednak zdajesz sobie sprawę ze zmian? 

Zdjęcie: Zbyszek Pocian

3 komentarze:

 1. Zmiany to nieodłączna część naszego życia, towarzysząca każdego dnia, minuty czy miesiąca
  Pozdrawiam, Madda

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmieniamy sie również pod wpływem ludzi którzy wkraczają do naszego życia. Daja nam odwagę, inapiracje, rozkwitamy przy nich.zmieniamy sie również, gdy Ci ludzie od nas odchodzą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiany zawsze są potrzebne. U mnie sa one non stop ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest sprawdzany przed publikacją. Obraźliwe komentarze nie zostaną opublikowane.

Szablon stworzony dla bloga www.costrzebarobic.pl