poniedziałek, 12 czerwca 2017

Top 5 utworów #5

To już piąta edycja? Nie wierzę. Jak ten czas szybko leci. Dopiero pokazywałam Wam pierwsze utwory o których akurat sobie przypomniałam, a tutaj już powyżej 20 jesteśmy! No nic, no to lecimy dalej, prawda? Wydaje mi się, że dziś będzie trochę smutasków - czuję to w kościach!
Ewa Farna - Wszystko albo nic
Nigdy nie byłam jakąś wielką fanką tej wokalistki. Jej głos, tym osobowości... w sumie, nigdy mi nie podchodziło. Ostatnio jednak Spotify uznał, że jednak jej najnowszy utwór, który został nagrany na potrzeby filmu "Wszystko albo nic" mi się spodoba, no i w sumie w tym momencie mojego życia - spodobał mi się, nawet bardzo. Sam tekst jest bardzo przyjemny, rytm również oczywiście wpada w ucho, no i sam teledysk bardzo przyciąga do obejrzenia filmu - w szczególności panie.

Lemon - Papier 
To będzie zabawna historia. Ogólnie nigdy tego zespołu nie słuchałam, nigdy. Uważałam, że twarz wokalisty jest bardzo irytująca, a jak słyszałam ich utwór gdzieś w radiu to od razu wyobrażałam sobie twarz Igora i wcale mi się nie chciało tego słuchać! Nie byłam fanką, nie słucham... a jednak. Oczywiście kochany Spotify w tygodniowych, polecanych utworach wrzucił mi "Papier" i się zakochałam. Tak, przyznaję się, uwielbiam ten album i słucham od ponad tygodnia tego w kółko i w kółko .-.

Jejciu, jejciu. Jak ja lubię ten utwór! Ogólnie tekst jest rewelacyjny! No i oczywiście to także mi poleciła aplikacja Spotify - chyba wszystkie piosenki z dzisiejszej listy poleciła. Jakoś, gdy słyszę tę piosenkę to poprawia mi się humor - jest bardzo przyjemna.

Taco Hemingway - Miałaś być 
Kurcze. Taco ma tak podniecający głos, że się nie da jego nie słuchać! Ogólnie znam jego większość utworów, ale jakoś ten wpadł mi ostatnio w głowę i słucham go ciągle. W sumie nie wiem dlaczego - przecież jego każdy kawałek jest cudny!

Lady Gaga - Million Reasons
Ta wokalistka to również raczej nie, są moje klimaty (jak w przypadku Ewki), ale jednak ten jeden, jedyny utwór przypadł mi do gustu. W sumie to nie sam utwór, a raczej jego tekst. Bardzo ciekawy jest, jak na tą wokalistkę.

I to już? Już 5? Buuu.... co tak szybko? Kurcze, za szybko - zdecydowanie! Muszę częściej te posty pisać, bo tak z łatwością przychodzą. To na dniach następny, może tym razem książki albo filmy? Albo obiecane już dawno gry? O tak!
Bywajcie!
Zdjęcie: Zbyszek Pocian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest sprawdzany przed publikacją. Obraźliwe komentarze nie zostaną opublikowane.

Szablon stworzony dla bloga www.costrzebarobic.pl