sobota, 10 czerwca 2017

A Twoja skóra dotykała mojej przy dźwięku gitary

Będzie to tak smutny post. Na prawdę się przygotujcie. Weźcie sobie kubek ciepłej herbaty lub kawy. Może jakiś sok? W sumie ja mam herbatę, ale niestety stoi już od 2 godzin, a więc jest w cholerę zimna i przez to zapewne nie smaczna. Czy to będzie długi post? Jeszcze nie wiem, ponieważ jak to czytacie - dopiero zaczęłam. Na pewno będzie smutny. Taki w chuj. Tak, aż użyłam tak brzydkiego słownictwa. Owszem, czasami trzeba. Druga rzecz - na tym blogu to nic nowego.

Zacznijmy od tego. Dlaczego to wszystko jest takie chujowe? Dlaczego nie mogłoby być po prostu łatwe? Choć odrobinie łatwiejsze? Wpakowywanie się w gówno to moja specjalność. W sumie jestem już MISTRZEM w tym. Na prawdę! Można mi przyznać medal, taki złoty i z grawerem "Patrycja, królowa gówna". Przydałby mi się taki metal. W sumie nie nosiłabym go z dumą, ale z dumą kiedyś bym go zdjęła.
"Baby for all my live. Don't you know that it`s true  - I`m living to love yo."

       Drogi Ktosiu,

  Piszę do Ciebie ten list z nadzieją. Wybacz, że tak późno i tak wcześnie. Pisząc te kilka słów wyobrażam sobie Twoje oczy. Przeszywasz mnie spojrzeniem. Wyobrażam sobie pełny uśmiech rozłożony na mój widok. Wyobrażam sobie Twój mały nosek, rozwiane z wiatrem włosy, urocze zakola, głośny śmiech, czuły gest, duże dłonie, miękkość Twojej koszuli, Twój zapach i Twoją skórę dotykającą mojej przy dźwięku gitary. 

Ze smutkiem przekazuję Ci wiadomość. Wiadomość dobrze niedobra i niedobrze dobra. Czas minął. Ja minęłam. Ulotniłam się z wiatrem. Nie zobaczysz moich oczu. Nie pogłaszczesz moich włosów. Nie zaśmiejesz się wspólnie ze mną. Nie muśniesz swoimi wargami o moje. Nie poczujesz bicia mojego serca. Czas już minął. Ja minęłam. 

Żegnaj kochany. Niech Twój smak zostanie taki sam. Ciepły, drapieżny i podniecający. 
Zegnaj kochany. 
Tylko Twoja,
P

Zdjęcie: unsplash.co

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest sprawdzany przed publikacją. Obraźliwe komentarze nie zostaną opublikowane.

Szablon stworzony dla bloga www.costrzebarobic.pl