niedziela, 28 maja 2017

Wstrzymaj rzekę, pozwól mi spojrzeć w Twoje oczy

Też tak macie? Jak się wszystko sypie to na raz. Praca, szkoła, związek, przyjaźń, życie. Wszystko na raz się sypie. Nie jedno po drugim. Po prostu wszystko na raz. W jednej sekundzie całe Twoje dotychczasowe życie zmienia swój kierunek, w sumie traci jakikolwiek kierunek, po prostu przestaje istnieć wszystko na czym Ci zależało, co w Tobie tkwiło od wielu lat, o czym marzyłeś. Najgorsze jest to, że nawet jak coś osiągnąłeś to w tej sekundzie również to tracisz.

I teraz stańmy z myślą - JAK TO KURNA ODBUDOWAĆ.
Myśl mało motywująca. Jednakże jak zauważyliście ten blog nie należy do motywujących. W sumie wręcz przeciwnie. Jednakże jak się bardzo zgłębicie to w tym wszystkim odnajdziecie sens i iskrę, mały błysk, delikatny płomyk i nadzieję, na lepsze jutro.
A więc: Wstrzymaj rzekę, pozwól mi spojrzeć w Twoje oczy.


Bywajcie!
Zdjęcie: Zbyszek Pocian

1 komentarz:

  1. Rozumiem doskonale co czujesz. Przechodziłam przez podobny stan prawie rok temu. Byłam załamana, no wrak czlowieka. Ale trzeba mieć nadzieję właśnie na lepsze jutro i starać się szczerze mieć po części wyjebane. Wiem jak to brzmi, ale im mniej czasem się człowiek przejmuje tym lepiej na tym wychodzi ;)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest sprawdzany przed publikacją. Obraźliwe komentarze nie zostaną opublikowane.

Szablon stworzony dla bloga www.costrzebarobic.pl