czwartek, 18 maja 2017

Next to you

Dziś potrafię być szczęśliwa, choć przez chwilę. Boje się tego dnia, dzień który ma mi dać wszystko lub wszystko odebrać. No, ale cóż, czy może być gorzej niż teraz? Samotność nie jest tak łatwa jak się ludziom wydaje, a za razem nie jest tak ciężka, jak możecie się obawiać. Samotność to czas unikatowy, wykorzystywany w 100% tylko tak jak my sobie zapragniemy - czasami nie do końca, niestety - nie o wszystkim decydujemy my sami. Samotność może być tragiczna, smutna, śmiertlena, wysysająca każdy sok z naszego życia. Jednakże, gdy ją dobrze wykorzystamy może dać nam wiele owoców, takich z których możemy więcej soków wycisnąć.
Bywajcie!
Zdjęcie: Zbyszek Pocian

3 komentarze:

 1. Samotność boli często jednak jest też formą myślę ukojenia i zrozumienia samego siebie. Powiadają niektóre fora, książki - że aby ktoś nas lubił, kochał itd. to najpierw to my sami musimy siebie akceptować, lubić oraz na samym końcu - kochać.
  Tak jak napisałaś - jeśli dobrze ją wykorzystamy, może dać nam wiele owoców. Ja staram sie swoje dni kiedy jestem sama wykorzystywać w 100% by nie żałować każdego dnia.
  Ładne zdjęcie oka Patrycja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziękowania dla Zbyszka. Jego fotografie, są przepiękne. :)

   Usuń
 2. Nie lubię samotności, ale czasami nie mamy na to wpływu... Ważne to przeżyć swoje życie tak aby być szczęśliwym ;) niby jak jesteśmy samotni to mamy więcej czasu dla siebie, ale czy dobrze wykorzystamy ten czas ?

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest sprawdzany przed publikacją. Obraźliwe komentarze nie zostaną opublikowane.

Szablon stworzony dla bloga www.costrzebarobic.pl