sobota, 8 kwietnia 2017

Top 5 filmów #1

Pierwsze piosenki już podane, a więc pora na filmy. Każdy z poniżej podanych coś tam wprowadził do mojego życia i dał mi dane refleksje. Dużo emocji pokazało się po obejrzeniu tych filmów, a więc postanowiłam pierwszą 5 Wam przedstawić. Oczywiście kolejność jak zawsze nie gra roli. A więc wchodzę na filmweb i coś wyszukam.

Akurat ten film jest biografią, jednakże jedną z lepszych - według mnie. Opowiada o kobiecie, która pomimo tego, że cierpiała na autyzm to i tak została ekspertem w dziedzinie hodowli bydła. W sumie to uważam, że dzięki jej chorobie stworzyła to co stworzyła, a co to jest? Nie będę Wam spoilerować. Bardzo polecam!

Myślę, że bardzo znany film - no przynajmniej wśród moich znajomych. W sumie nie muszę dużo pisać, wystarczy, że skopiuję opis z filmwebu "Donnie Darko, uważany za nastolatka z zaburzeniami osobowości, spotyka Franka - tajemniczą postać w kostiumie królika, która zaczyna manipulować jego życiem.". Warto obejrzeć ten film, nawet by zaspokoić swoją ciekawość.


Według mnie idealny film, by oglądać z większą ekipą i najlepiej z dobrym alkoholem. W sumie nie wiem czy ktokolwiek przebrnął przez niego w pojedynkę i bez alkoholu. Dla mnie lajtowy film, nieco zabawny, spontaniczny i mimo wszystko dobrze wykonany.

W sumie temat narkotyków jakoś bardzo mi się podoba, a więc zarówno oglądam dużo filmów o tym, jak i czytam książki. Tym razem Blow, czyli na faktach historia mężczyzny, który w latach 80 dorobił się fortuny na handlu narkotykami. Jeden z moich ulubionych filmów i nie tylko dlatego, że główną postać odegrał znakomity Johnny Depp, ale również za każdą scenę, każdą postać. Po prostu perfekcyjny film jak dla mnie.

W sumie jak ktoś lubi smutne historie i filmy o Żydach to oczywiście polecam, ale trzeba się na to przygotować. Ja jestem bardzo na TAK, czym więcej tych filmów tym dla mnie lepiej. Uważam, że każdy powinien znać tą historię.

No i to tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że któryś z podanych filmów przypadnie Wam do gustu. Jeżeli macie jakieś propozycje co mogłabym obejrzeć to oczywiście podeślijcie w komentarzach.
Bywajcie!
Zdjęcie: unsplash.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest sprawdzany przed publikacją. Obraźliwe komentarze nie zostaną opublikowane.

Szablon stworzony dla bloga www.costrzebarobic.pl