wtorek, 25 października 2016

Sama już nie wiem...

"No, I can't forget this evening. Or your face as you were leaving. But I guess that's just the way the story goes. You always smile, but in your eyes your sorrow shows. Yes, it shows."

Odkąd pamiętam byłam romantyczką i wielką marzycielką. Lubiłam usiąść sobie na parapecie okna, włączyć sobie na słuchawkach muzykę tworzoną przez Mariah Carey, Whitney Houston czy Celine Dion. I zawsze zaczynałam myśleć. Marzyć o księciu na białym koniu, który skradnie mi serce i ofiaruje w zamian swoją duszę - to takie największe marzenie. Wiecie, gdy byłam mała to uważałam swojego tatę za wielkiego bohatera, który odpędzi całe zło, które chce za wszelką cenę mnie otoczyć, ponoć gdy kobiety szukają męża to wypisują cechy swojego ojca i próbują je wydobyć z potencjalnego partnera. Niestety mój ojciec nie może już mnie przed tym złem chronić, więc siedzę jak ten nieszczęsny gołąb w oknie i wypatruje księcia, białego konia i ten choć skrawek duszy.
Od dziecka w głowę wpajają tam, że prawdziwa miłość istnieje tylko na filmach i choć mi się prawdopodobnie taka miłość nie przytrafiła to nie znaczy, że w nią nie wierzę. Nie do końca jest tak, że mam nadzieję, bo przecież "nadzieja to matka głupich", po prostu mam wiarę. Jedni wierzą w Boga, a ja wierzę w miłość - no tak, dusza romantyczki. Ogólnie rzecz biorąc nie wierzę w wiele prawdziwych miłości. Wiem, że jest wiele miłości, w życiu człowieka może ich być nawet setka, ale prawdziwa miłość, taka czysta i bezgraniczna w której można się zapomnieć i przeżyje próby oraz błędy jest tylko jedna, jedna jedyna.

"Dobrze, że Anioł zawsze jest przy mnie, nawet jeśli się go zrani nadal kocha. Jest na wieczność, bo prawdziwa miłość jest wieczna."
- Poppy Miau

Mariah Carey - Without You  | Whitney Houston - I Have Nothing | Celine Dion - My Heart Will Go On

Bywajcie!

4 komentarze:

 1. Pięknie ten wpis jest napisany. Wow. Rozmarzyłam się przez chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem dokładnie taka jak Ty, pomimo tego, że mam chłopaka i myślę, że to ten jedyny, to moi rodzice twierdzą, że takich jak on będę mieć jeszcze wielu.

  nolenka@blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też wierzę w prawdziwą miłość i w to że każdej osobie jest przypisana tylko jedna osoba ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest sprawdzany przed publikacją. Obraźliwe komentarze nie zostaną opublikowane.

Szablon stworzony dla bloga www.costrzebarobic.pl