niedziela, 2 października 2016

Czy to błąd?

W swoim życiu miałam możliwość wymienić wiele zdań z dużą ilością mężczyzn, w szczególności w ostatnim czasie. Oczywiście potwierdzę fakt, że każdy mężczyzna, jak i kobieta, jest inny, odrębny, wyjątkowy i skomplikowany. Bo drogie Panie nie tylko my jesteśmy skomplikowane - uwierzcie, że faceci również. W dzisiejszym świecie często w zły sposób dostrzega się płeć męską i nie mówię tutaj o fakcie - "Każdy mężczyzna jest chujem", bo te słowa są dla mnie obce. Większość kobiet uważa, że mężczyźni nie potrafią być już romantyczni, nie starają się, nie walczą o nas, nie dominują - w szczególności już w związku. I choć zapewne czytając to wiele kobiet pomyśli "Każdy jest inny" to jednak czy jako kobiety nie popełniamy błędu myśląc tak?
Według mnie każdy jest wyjątkowy na swój sposób, ale jednakże kobiety zbyt mocno przyjęły myśl, że faceci nie są tacy jak kiedyś - nie ma już prawdziwych mężczyzn? Nie jestem znawcą, naukowcem, lekarzem, psychologiem... czy kimkolwiek co się zna, ale potrafię logicznie myśleć i dostrzec w mężczyznach to co piękne. Faceci nie myślą w ten sam sposób co kobiety, bo gdyby tak było to strasznie nudny stał by się świat. Jeżeli czegoś oczekujemy musimy im to zakomunikować i nie, nie podać na tacy - takie określenie także jest popularne - po prostu wytłumaczyć, pokazać, zasugerować.

Drogie Panie spójrzcie prawdzie w oczy. Tak jak mężczyźni, by nie wytrzymali bez nas, tak samo my jesteśmy suche jak roślinki bez nich. Wyobrażacie sobie świat w którym nie ma Panów. A gdzie seksowne garnitury? Gdzie zagryzanie warg? Gdzie uśmiech o poranku? Wspólna kawa, delikatne głaskanie opuszkami palców, kąpiel z pianą, nie udany obiad, kłótnia w salonie, śmiech do rana, lampka wina, spacer nocą, kłótnia o budżet, pocałunek w nosek, namiętność? Gdyby tego nie było jakby wyglądało nasze życie?

Drogie Panie nie popełniajcie błędu. Przypomnijcie sobie w tym momencie kilka cudownych momentów z Waszego życia, które łączyliście z ukochanym. Nie musi być ich wiele, wystarczy kilka... albo i nawet jedno. Uśmiechnijcie się do monitora. Jeszcze bardziej! Wiem, że Was stać... i czym prędzej biegnijcie ucałować swojego faceta! Pamiętajcie, że to on daje Wam miłość, radość i uśmiech każdego dnia. I nawet, gdy jest źle nadal stoi twardo przy Was i walczy, do ostatniego tchu.

Drogie Panie - pamiętajcie, gdyby nie oni świat byłby nudny. A więc dosyć czytania wpisu w internecie, biegnijcie do swojej miłości i powiedzcie jak bardzo kochacie.

Bywajcie!

2 komentarze:

  1. Prawdziwy wpis. Chociaż często mamy dość facetów to warto docenić to, że mamy tego jedynego. Ta druga połówka zawsze gdzieś jest. Trzeba tylko cierpliwości, by ją znaleźć! :)
    W końcu kto jak nie faceci tak bardzo by nas denerwowali? :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Miłość dojrzewa z wiekiem i wtedy ceni się ją najbardziej

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest sprawdzany przed publikacją. Obraźliwe komentarze nie zostaną opublikowane.

Szablon stworzony dla bloga www.costrzebarobic.pl